daruji si zdraví

Aktuálně probíhá již pátá tříměsíční vlna programu, pro další skupinu bude program spuštěn 7. 6. 2021, přihlašovat se můžete nyní.

Zdraví nemůžeme darovat, naše zdraví je totiž pouze v našich rukou. Nemůžeme ani po nikom chtít, aby byl více zdravý než chce on sám. Co ale všichni můžeme? Můžeme být zdraví my sami, můžeme jít příkladem dětem, kamarádům, rodičům i prarodičům, můžeme usnadnit milovaným lidem okolo nás život tím, že budeme zdraví a silní a oni se o nás za pár let nebudou muset starat, můžeme si ušetřit spoustu peněz za výdaje na nemoce. To všechno může každý jeden z vás, protože právě u vás to začíná a nikdo jiný to za vás neudělá.

Po 5 letech řešení především výživy jsem došla k závěru, že otázka ZDRAVÍ je daleko komplexnější, a přesně to bych chtěla předávat ucelenou a lidskou formou dále, a tak jsem si dala v roce 2019 za cíl vytvořit něco uceleného. Program Daruji si zdraví, který jsem vytvořila svůj úkol  100% splňuje.

 

Program je rozdělen do 12 týdnů, ve kterých jsou postupně probrána jednotlivá témata formou teoretických materiálů a praktických úkolů.

co program obsahuje?

Ucelené informace, které souvisí s životním stylem a ZDRAVÍM podané lidskou a interaktvní formou. Není to jen o jídle! Stres, spánek, pohyb, kosmetika.. vše ovlivňuje náš život a to nejcennější, co máme - zdraví.

Příkladný jídelníček a spoustu receptů.

Každý týden nové materiály a také úkoly - protože aplikace do praxe je to rozhodující.

Uzavřenou Facebookovou skupinu plnou podpory a motivace, kde je každý dotaz vítán a zodpovězen.

Tréninky pro domácí cvičení.

Další zdroje ke studiu.

Komu je program určen?

Mámám, tátům, studentům, učitelkám,.. prostě všem! 

Všem, kteří chtějí vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou.

Všem, kteří už nechtějí držet další dietu v řadě.

Všem, kteří chtějí žít zdravý životní styl a zlepšit tak kvalitu svého života.

Všem kteří už nechtějí začínat od pondělí, ale prostě začít a nikdy neskončit!

 

Program včetně intenzivní spolupráce?

Tato forma programu Daruji si zdraví je vhodná pro absolutní začátečníky, věčné dietáře a všechny, kteří mají pocit, že potřebují intenzivní podporu a neustále mít někoho "na drátě".

V rámci intenzivní spolupráce má účastník programu nárok na týdenní zasílání kontrolních reportů přímo mně a jejich následnou individuální diskuzi v případě potřeby.

Komunikace přes Whatsapp kdykoliv během 12 týdnů.

Cena

Program Daruji si zdraví
2200,- Kč
Program Daruji si zdraví včetně intenzivní spolupráce
3500,- Kč

přihlášení přes formulář níže

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Co říkají účastníci programu?

Na program Daruji si zdraví, som narazila v jeden večer náhodne na instagrame. Mala som zrovna blbé obdobie a povedala som si že od ledna sa musím zmeniť a toto by bol skvelý štart. A nemýlila som sa! Program totiž nie je len o jedle. O jedle som si toho už naštudovala veľa. No naše zdravie ovplyvňuje kopec iných vecí - psychika, domácnosť, kozmetika, spánok, pohyb. Tento program je skvele zostavený. Každý týždeň sa človek dozvie nové komplexné informácie a má i nejaké úkoly. Tým sa naozaj sústredí na to, čo má splniť a program ho tak po malých krôčkoch naučí na zdravý a plnohodnotný život. Vďaka programu som sa dozvedela a dozvedám komplexné informácie o zdraví, pohybe, otužovaní, kozmetike, netoxickej domácnosti, o vitamínoch, mineráloch a kopec ďalších vecí, ktoré by som mohla menovať. Je toho naozaj nespočet. Vďaka programu som vyhodila/darovala všetku komerčnú kozmetiku, po 2 rokoch dala dole gél z nechtov a začala sa na to pozerať inak. Dokonca som si kozmetiku začala vyrábať i doma. To isté môžem povedať o netoxickej domácnosti. Začala som viac pracovať na sebaláske a psychike. To je u mňa teda najväčší problém a stále mám na čom makať ale to už zostáva len na mne 🙂 Ďalšou vecou je perfektná partička ľudí, ktorí sme sa tu stretli a vždy keď som mala nejakú otázku ochotne mi odpovedali - či už Kája, ktorá bola vždy ochotná nám pomôcť a poradiť, alebo niekto z programu. Program je fakt úžasná vec, daroval mi i nové inšpiratívne ženy, kopec informácii, úžasnú Karolínku. A som hrozne rada, že mi materiály zostanú navždy. Vždy keď vykročím z cesty, si program môžem s radosťou zopakovať 🙂 Všetka zodpovednosť a práca zostáva už len na mne. Pozerať sa na seba troška inak a starať sa o seba, pretože postava modelky nikomu nezaručí šťastný život. Za to funkčné, silné, zdravé telo plné energie áno! Obrovské ĎAKUJEM! ♥️♥️♥️
Natália Mesárošová
Jsem ráda, že jsem si Darovala zdraví <3 Jedna věc je, hýbat se, držet si nějaký jídelníček, otužovat se, ale s čím vším to souvisí, to už si jen tak někdo nezjistí! Dokud nenavštíví tento program :-). Mám za sebou nespočet diet, programů, jídelníčků, poradců zdravé výživy ... 😀 U všech spolupráce skončila po pár týdnech. Stále to samé dokola... Teprve při vstupu do programu Daruji si zdraví se mi otevřela brána, brána ke všem potřebným informacím, komunikace s Kájou vždy a všude, dostatek metariálů, odkazů a kompletních informací pro nový start. Nový a jednoduchý život, non - toxic život. Čistotu, přírodu, milované lidi a rodinu kolem sebe. To vše mi dal tento program a o jen ve zkratce. Ovšem není to o tom, že to všechno Kája vymyslí, poradí, pošle a hotovo, je to hlavně o člověku, jak bude schopen využít všech infromací, které teď získal <3 Každý přihlášený člen si v programu najde to své. Někdo hubne, někdo nemůže přibrat, někdo má bolestivou mentruaci, někdo potíže se střevem, nebo akné, lupenku ... je to pro všechny!!! Po prvním měsíci v programu Daruji si zdraví jsem měla po těle - 19 cm a 3 kg dole čistého tuku 🙂 V druhém měsíci šli dolů centimetry a váha se zastavila. Ovšem, nastoupilo léčení těla - po měsících bolesti v nohou při jakémkoliv pohybu (příčinou byl zřejmě zánět) byla bolest pryč! Be doktora a prášků na bolest. Jen strava a vhodný pohyb, doporučení obuvi. Dále jsem měla velké střevní potíže. Běhala jsem na záchod co chvíli, během celého dne, někdy i v noci. Tady už bylo téměř jasné, že jde o nemocná střeva 🙁 Ale k doktorovi se mi už nechtělo ... po dvou měsících spolupráce s Kájou, vyléčeno! Jakože moje tělo začíná fungovat. Znovu objevuji chutě opravdového jídla. Vážím si každého dne a každé nové informace, která mi bude pomáhat žít lepší život <3 Do třetího měsíce jsem šla po hlavě, těším se na zakončení a mé zdravotní výsledky <3 Kájo, děkuji, skupino, děkuji <3
Hana Kovářová
Ahojda Káji! Program Daruj si zdraví je pomalu u konce a já bych ti chtěla z celého srdce poděkovat. Dala jsi mi úplně jiný pohled na stravu, zdraví, psychiku! Nikdy bych neřekla, že je to tak jednoduché. Vždy jsem se řídila tím, že jestli chci zhubnout musím jíst 5x denně 🤦🏽‍♀️ Kolikrát jsem se bála najíst, jen kvůli tomu, abych náhodou nepřibrala pár kilo 🤦🏽‍♀️ S programem jsem zjistila, že je to úplně jinak! ❤️ Jím pestrou stravu a jen když mám opravdu hlad, naučila jsem se pít čistou vodu s ovocem, nemám strach se najíst pořádně. 🤩 Jsem člověk, který se moc nelíčí, takže zbavit se toxické kosmetiky nebyl tak velký problém, co jsem se ale učila je používat bambucké máslo namísto chemických krémů. 😊 V první řadě mi stoupla energie o 100% a za další začala jsem se po 5 letech mít konečně ráda. ❤️ Když jsem se vážila v říjnu měla jsem váhu 68kg a bylo mi do pláče, byla jsem z toho špatná a nenáviděla se. Postupem času a změnou stravování a všeho ostatního co s tím souvisí jsem se dostala na 62,4kg. A to mi udělalo neskutečně velkou radost!! 🤩 A když uklouznu? Řeknu si, že svět se nezblázní a pokračuji dál v tom, co je pro mě opravdu správné. Konečně mám větší chuť do života, do sportování, prostě do všeho!! Cítím se skvěle, jako nikdy předtím. 🤭 Jsem ti za všechno co jsi mi po celou dobu programu poskytovala neskutečně moc vděčná! A vím že si toho budu do smrti vážit! Patří ti mé velké DÍK 🕊❤️
Karolína Bažantová
To hlavní, co mi program dal, byla podpora a motivace. 💛 Před tím, než jsem do programu šla jsem neskutečně bloudila. Bloudila jsem, jak fyzicky v obchodech mezi regály přemýšlejíc, co strčit do košíku, abych alespoň na chvilku potlačila pocit hladu, tak hlavně duševně. Chyběla mi vůle s něčím začít a vytrvat. Ocitala jsem se v bodě, kdy jsem potřebovala změnu. Moje tělo mi dávalo poslední rok najevo, že věci nejsou tak, jak by měly být. ⚠️Váha šla střídavě nahoru a dolu, neustálé návštěvy doktorů kvůli špatné imunitě, střeva si dělala, co chtěla, ekzém mi vlezl až do očí, akné jak v patnácti a o spánku se zcela jistě nedalo mluvit jako o odpočinku.⚠️ První týdny byly náročné. Moje tělo si muselo zvykat na nový styl života. Nebudu tajit, že se mu to ze začátku nelíbilo a denně neprotestovalo. Nedostávalo hromady cukru, muselo se více hýbat a naučit se pravidelně spát. Po pár týdnech si začalo zvykat. Začalo se čistit a uzdravovat.🙏🏻 Po prvním měsíci jsem Káje hrdě posílala fotku zdravého obličeje bez ekzémů. V tu chvíli jsem si i já sama uvědomila, že to, co dělám, má smysl. A byla jsem pyšná-na sebe!🙋🏼‍♀️❤️ Ke konci programu se cítím sebejistá a zdravější než kdy předtím. 💪🏻Vím, že je přede mnou ještě dlouhá cesta, ale teď už vím, že po ni zvládnu jít sama, jelikož vím, jak na to.
Kristýna Krulišová
Můj pohled na program Daruj si zdraví: Několik let řeším nepříjemné zdravotní problémy, které mi dost znepříjemňují život. To, že svoje zdraví máme ve svých rukou jsem pochopila už dříve a začala se ve velkém zajímat o výživu a různé druhy alternativního léčení. Jenže nic nemělo dlouhodobý účinek a nebylo dlouhodobě udržitelné. Byla jsem v neustálém kolotoči a v informačním chaosu. A tak, když na mě vyjel příspěvek na instagramu o Karolínky programu, řekla jsem si, že to zkusím. Co mi program dal? No hlavně mi navrátil neskutečnou dávku motivace a víry, že se s tím vším co prožívám dá něco dělat a že je opravdu normální BÝT ZDRAVÝ! Věděla jsem, že vyléčit se bude komplexnější systém, ale nevěděla jsem, jak na to. Program Daruj si zdraví mi dal všechny potřebné informace a tím uzavřel ten komplexní systém, na kterém teď usilovně pracuji. I když je to běh na delší trať, pokroky dělám denně (vyřazení toxické kosmetiky, lepší spánek, cvičení z radosti, trávení více času venku, nepřejídání se, radost z jídla,..). Největší překvapení pro mne byla menstruace, kterou jsem neměla přes rok a já pevně věřím, že tato komplexní změna začne brzy působit i na moje další zdravotní problémy🙏. Za všechnu ochotu, velkou pomocnou ruku a materiály, které nám všem zůstanou, bych chtěla Káji tímto moc poděkovat a doporučuji program všem, kteří jsou připraveni vzít zdraví do svých rukou, pochopit skutečné základy zdravého životního stylu a změnit svůj život k lepšímu!❤️ A v neposlední řadě děkuju všem skvělým děvčatům, které jsem měla tu čest tady poznat. Neskutečná podpora, rady, tipy, skvělý kolektiv. Smekám přede všemi, jste moji inspirací a přeji VŠEM ať jste šťastné a zdravé!🌼❤️
Simona Chvátalová
O programu daruji si zdraví jsem, tak nějak věděla díky sledování káji na instagramu. Ale pořád jsem to tak nějak přecházela. Největší impuls byl, když mi na podzim došlo že mi je za pár měsíců 30, jak bych se asi tak v tu dobu chtěla vidět. V tu dobu jsem ze sebe byla nešťastná. Zkoušela jsem různé úpravy jídelníčku ale jako milovník jídla jsem v tom dost trpěla, věčně jsem měla nafouknute břicho a většinou jsem to za pár dní porušila a opět se úspěšně nesnášela. A tak když byl spuštěn příjem přihlášek tak jsem se přihlásila. Tento program se nedá srovnávat s jinymi co jsem do té doby zkusila. Není to jiná liga, to je úplně jinej sport 😁 od začátku jsem jen valila oči kolik podkladů jsme dostávali a jak krásně zpracované jsou. Navíc když si člověk nebyl v něčem jistý, tak se zeptal. A nepřišla nějaká strohá odpověď "udělej to tak" ale několik přesně popsaných alternativ i s případnými dopady na tělo, a člověk mohl zhodnotit co je pro něj nejlepší. Vyzkoušela jsem spoustu nových potravin které jsem vůbec neznala a nakonec si je zamilovala. Už nemám nafouknute břicho, co mě bolelo každý týden. Tento program mi dal neskutečně moc. A strava byla jen jeden z těch bodů. Naučila jsem se víc spát, což do té doby jsem vždy říkala, že s mým nabitým program víc prostě nejde 😊 Lépe vybírat prostředky do domácnosti. Úspěšně se otuzuji 😁 No mohla bych toho vypsat spoustu... A když jsem občas nějak klopytla, už jsem se neobvinovala. Prostě jsem se vrátila zpět do zajeteho režimu a nic se vlastně nestalo. Psychicky mi to neskutečně pomohlo. Už netrápím sama sebe, dokážu si říct kdo mi do života neco pozitivního přináší a kdo mě jen vysává. A jsem tak šťastnější 😊 děkuji moc káje a skvělé skupince, která vždycky podpořila a poradila co vařit 😁 Ten den kdy jsem se rozhodla do tohoto programu jít, si budu pamatovat asi navždy. Neskutečně mi změnil život ❤️❤️❤️
Aneta Kumperová
Z mého pohledu je tento program úplně 🔝 hlavně pro ty, kteří se zdravým životním stylem teprve začínají nebo se v něm ztrácejí, protože co si budeme povídat, v dnešní době je internet plný nesprávných “návodů”, ale něco skvělého si tu najde úplně každý, takže určitě doporučuji! 🙋🏼‍♀️ Já se skoro se vším, co jsme dostali v materiálech, zabývám sama už nějaký ten pátek, takže pro mě to nebyla žádná extra novinka ani změna, ale je super, že když jednou za čas člověk začne bloudit, má všechno potřebné moc hezky sepsané na jednom místě 🙏🏻 Pro mě byla největší motivace právě naše fb skupina ❤️ Holky/ženy, jste fakt skvělé! I když jsem se tu ozvala jen sem tam a fotka mého “denního jídelníčku” tu nikdy nepřistála, protože já prostě vždycky začnu jíst dřív, než mi dojde, že bych Vám sem mohla hodit nějakou inspiraci 🤦🏼‍♀️😁 ale pečlivě jsem četla vše, co tu přistálo! Je to místo, kde si navzájem pomáháme a podporujeme se, a to je za mě nejvíc ❤️ Kája si s programem dala velkou práci, která stojí za to, celý náš program je vždy na drátě, teď během karantény nám předává spoustu dalších informací navíc a věřím, že ať už má člověk jakýkoliv problém, ona se mu snaží se vším smysluplně pomoct❣️ Takže za mě patří Káje a naší skupině velké DÍK! 😍
Klára Šotolová
Program "Daruj si zdraví" mi dal víc než jsem očekávala. Šla jsem do něj z důvodu nekonečného kolotoče diet, přejídání a zdravotních problémů, které neměly konce a jen se vše zhoršovalo. Díky všem informacím a pomoci od Káji se můj život pomalu, ale jistě mění. Na internetu je spoustu informací, ale je to tolik zmatené, že se někdy nedá dopátrat k pravdě a k tomu, co člověku opravdu pomůže. V programu jsem získala všechny kousky skládačky a kdykoliv mi něco chybělo, tak jsem okamžitě dostala odpovědi a doporučení od Káji. Nelituji ani minuto toho, že jsem do programu vstoupila. Vyhodila už jsem spoustu peněz do jídelníčků, trenérů a jiných poradců a nikdo se nezaměřoval na zdraví, výsledek byl vždy jen o redukci váhy, ale se zdravím to nemělo nic společeného. Díky programu se mi srovnala menstruace, konečně jsem se přestala bát jídla, konečně jsem začala vnímat sebe a věnovat se svému životu s klidem a pokorou. Přes 10 let jsem bloudila ve svém životě v myšlenkách, že nejdůležitější je to, co si o mě myslí druzí lidé. Tohle ve mě už pomíjí a vim, že nejdůležitější je souznění s mým tělem jak nejlépe dokážu. Věřím, že když nadále budu pokračovat v tom, co mi tento program dal, tak budu časem už konečně úplně zdravá, protože změny, které nastaly jsou neuvěřitelné a dokud si to každý sám nezkusí, tak nemůže soudit. Největší práce je jen na nás, nikdo Vám nebude říkat co musíte a nemůžete dělat, vše je pouze na našich rozhodnutí a naši zodpovědnosti a v tom je právě ta svoboda ❤️Za vše velice děkuji! Ty týdny tak rychle utekly 😉
Kateřina Pařenicová
Do programu Daruji si zdraví jsem se přihlásila hlavně kvůli problémům s ekzémem a trávením. O zdraví komplexně se zajímám už tak nějak od té doby, co jsem Káju začala sledovat na Instagramu a svými příspěvky mě dá se říci „nutila“ zamyslet se a uvědomit si širší souvislosti, které dávaly smysl. Na jednu stranu jsem se tak bála, že se toho v rámci programu o moc víc nedozvím a to jsem se mýlila. Kája v programu postupuje systematicky od základů až po detailnější témata a odpovídá na všechny dotazy, což je určitě super pro ty, kteří se rozhodnou do programu jít s vidinou změny svého životního stylu. Já osobně si z programu odnáším mnoho dalších zajímavých informací ohledně zdraví, které do života aplikuji, zlepšenou psychiku, utříděné priority a taky super podporující komunitu, pro které je vlastní zdraví prioritou, za což jsem nesmírně vděčná!
Karolína Kubátová
Jsem moc vděčná Káji, že vytvořila tento komplexní program a že jsem se rozhodla do něho jít. Už v prvním měsíci jsem začala vidět všechny souvislosti a že pojem „být zdravý“ není jen o zdravém jídle, které dobře vypadá na instáči nebo o tom, že si odmakám hodinku ve fitku. Postupně si pospojujete všechny informace v materiálech, které má Kája skvěle vypracovaný 😊. A díky komunitě, která vznikne ve skupině, ve které celý program probíhá, máte okolo sebe spoustu inspirace a motivace. A díky tomu to jde všechno mnohem líp! Kája dává plnou podporu všem během celého programu a je ochotná vypracovat i otázky nadrámec, které nás zrovna zajímají. Nejenom že si můžete vyřešit různé zdravotní problémy, ať už se to týká trávení, pleti, apod, ale ještě budete plní energie, psychicky v pohodě, poznáte lidi, co stejně smýšlejí a prostě a jednoduše ZDRAVÍ! Program doporučuji všemi deseti a Káji patří jedno velké DÍKY! ❤️❤️
Lucie Javůrková
Pokud chce někdo začít zlepšovat své zdraví a celkově životní styl, Kájin program je skvělou volbou. 🙌😍 Člověk se totiž díky němu vyhne mnoha chybám i mýtům, protože začne se správnými a vlastně velmi #basic základy. 😊 Nejen strava, pohyb, ale i netoxická domácnost, kosmetika, otužování a vlastně cokoliv, co je spjato se zdravím. 💖 Mně osobně dala nejvíce naše faebooková skupina plná podpory, odvahy, inspirace a pochopení. 😍 Co může být lepší než parta lidí odhodlaná převzít za své zdraví zodpovědnost a jet bomby?! 😍🔥💥
Michaela Majerová
Od Káji jsem už jednou jídelníček měla. Bylo to na začátcích ještě před vznikem tohohle programu a právě díky němu se mi podařilo i opravdu příjemně navázat. Nikdy jsem neměla nijak zvlášť těžké nemoce, více mě trápily ty 'běžnější' záležitosti, jako akné, nespavost,... Je strašně hezké otočit se na ty měsíce předtím, kdy se tohle dělo a teď, kdy nejsem jen fyzicky, ale i psychicky jiný člověk. Skupina plně podporujících žen s výbornými nápady nejen na recepty, mi nedovolila upustit od motivace. Materiály jsou naprosto špičkový, Kája dostupná, otevřená, nápomocná všem. Opravdu mi bylo ctí být tohohle součástí. Děkuju za to všechno, doporučuji naprosto všem❤️
Sára Škopová